ZEBRANIE W KOLE SRiRP W KROŚNIE ODRZ.

Dnia 12 marca 2015 r. w kawiarni MOSiR w Krośnie Odrz.,  odbyło się zebranie  tamtejszego Koła w którym uczestniczyło 16 członków. W zebraniu uczestniczyli z ramienia Zarządu Okręgowego w Zielonej Górze: Prezes ZO Jan Papis i rzeczn. pras.ZO Zbigniew Kobryń.

Zebranie otworzył Prezes Koła w Krośnie Odrz. Bogdan Michalak, powitał gości oraz przybyłych na zebranie członków i omówił sprawy organizacyjne. Podczas zebrania przedstawione zostały sprawy związane z obchodami XXV rocznicy naszego Stowarzyszenia.

Prezes Zarządu Okręgowego szeroko omówił sprawy nurtujące obecnie nasze Stowarzyszenie, mówił o nowej Uchwale ZO w sprawie przejazdów Prezesów na plenarne posiedzenia i zebrania Zarządu Okręgowego do Zielonej Góry, zaapelował o przekazywanie 1% podatku od dochodów na rzecz SEiRP jako organizacji pożytku publicznego. Prosił o czynne włączenie się w tegoroczne obchody „Dnia Policji” w Komendzie Powiatowej . Było szereg pytań do Prezesa ZO, na które udzielił wyczerpujących odpowiedzi.

 

Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kobryń