SPOTKANIE Z JUBILATAMI

W dniu 10 listopada 2021 r. Zarząd Koła Nr 2 SEiRP w Zielonej Górze zorganizował uroczyste spotkanie z jubilatami i seniorami naszego Koła. Podobna impreza stała się już tradycją Koła Nr 2 i prowadzona jest corocznie od wielu lat , oprócz poprzedniego roku , a to przez obostrzenia związane z Covid 19. Osobą prowadzącą była jak zwykle niezastąpiona Pani Prezes Koła Nr 2 Krystyna Barbara Milej . Uroczystość odbyła się w restauracji „Pod Dębem” na terenie KS „Gwardia”.

Gościem honorowym był zaproszony Komendant Miejski Policji młodszy inspektor Maciej Sipek oraz Prezes Zarządu Oddziału Okręgowego Eugeniusz Czerwiński, którzy wręczali jubilatom dyplomy z okazji ukończenia : 60, 65,70, 75 i 80 lat życia.

Bardzo miła, podniosła i sympatyczna chwila. Była możliwość spotkania się z kolegami, z którymi pracowało się po kilkadziesiąt lat. Przy wspólnej kolacji wymieniano wspomnienia, dzielono się swoimi problemami. Zaznaczyć należy , że takie spotkania stały się już tradycją Koła Nr 2, i mam nadzieję ,że będą kontynuowane w następnych latach.

A mottem tego jest hasło „ Oby nam się chciało chcieć”.

Tekst i zdjęcia: Zbigniew Kobryń