WYCIECZKA NA LUBELSZCZYZNĘ- OKAZJA

ŚLADAMI

KRÓLÓW, SMAKÓW I POETÓW

24.06 – 28.06.2018

Czarnolas – Kazimierz Dolny – Kozłówka – Nałęczów – Lublin – Baranów Sandomierski

Cena: 950 zł

W cenie: super autokar, super kierowca, super przewodnicy, super zakwaterowanie w Willi Prezydent w Kazimierzu Dolnym, super przewodnicy i super jedzonko 

CZARNOLAS- KAZIMIERZ DOLNY – KOZŁÓWKA – NAŁĘCZÓW – LUBLIN – BARANÓW SANDOMIERSKI

24.06-28.06.2018

Dzień 1
6:00     Zbiórka na parkingu przy KMP ul. Partyzantów w Zielonej Górze, odjazd.

CZARNOLAS – Muzeum Jana Kochanowskiego.

Przejazd do Uściąża, k. Kazimierza Dolnego. Zakwaterowanie w Willi Prezydent. Obiadokolacja. Impreza integracyjna z muzyką na żywo. Nocleg.
Dzień 2
Śniadanie.

 KAZIMIERZ DOLNY „spacerkiem i niespiesznie” – Wąwóz Korzeniowy Dół. Ściana Płaczu. Góra Trzech Krzyży. Rynek- Muzeum Nadwiślańskie z galerią sztuki złotniczej-jedyna tego typu placówka w Polsce. Wycieczka statkiem po Wiśle. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 3
Śniadanie. KOZŁÓWKA – zespół pałacowo-parkowy
rodziny Zamoyskich, Muzeum Socrealizmu.
NAŁĘCZÓW – Park Zdrojowy, Pijalnia Wód, Dom Żeromskiego.
Powrót do Uściąża. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie
LUBLIN – nazywany stolicą wschodniej Polski jest największym i najprężniej rozwijającym się miastem po prawej stronie Wisły. Miejsce przyciągające unikalnym klimatem, bogatą architekturą i licznymi zabytkami. Zwiedzanie: Starówka, Zamek, Kaplica Trójcy Św. Bazylika Archikatedralna. HIT- zwiedzanie podziemi Browaru Perła-zabytek lubelskiego przemysłu – zmodernizowany dawny klasztor i kościół Ojców Reformatów, w którym w latach 1846 – 2001 produkowano piwo. Doskonałym zwieńczeniem zwiedzania jest degustacja w wyjątkowej sali, będącej dawną leżakownią Browaru.
Obiadokolacja, nocleg.
 Dzień 5
Śniadanie. Wykwaterowanie z pensjonatu.
Baranów Sandomierski- zwiedzanie renesansowego zamku Leszczyńskich, zwanego „ Małym Wawelem”.
Powrót do Zielonej Góry w godzinach wieczornych.

Koszt wycieczki 950zł

Cena obejmuje: przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek), 4 noclegi,

4 śniadania, 4 obiadokolacje, opiekę pilota, miejscowych przewodników, ubezpieczenie, pełną realizację programu ze wstępami i imprezą integracyjną

Osoby chętne na wycieczkę proszone są o zgłaszanie się do dnia 06.03.2018 r w biurze Koła nr 2 stowarzyszenia w Zielonej Górze oraz wpłacenia 300 zł zaliczki resztę tj. 650 zł dokonać w siedzibie EUROTROPSU w Zielonej Górze.