GLOBTROTERKA

 Janina Ewa KOWALASZEK

Ewa Kowalaszek– Wiceprezes Koła Nr 1 SEiRP w Zielonej Górze. Pasjonatka wycieczek zbiorowych i indywidualnych. Już od młodych lat marzyła o podróżach, lecz realizacje marzeń rozpoczęła w 1994 roku. Jej hobby to zwiedzanie miast w krajach europejskich.Na swoim koncie ma zaliczone takie kraje jak:
Hiszpania, Włochy , Grecja, Francja, Chorwację,Niemcy, Czechy, Słowację, Austrię i wiele, wiele innych państw europejskich. Wolne chwile przeznaczana zwiedzanie miast i ciekawych rejonów Polski.
Łączy miłe z pożytecznym. Znajduje również czas na
pracę społeczną w Stowarzyszeniu. Jest główną organizatorką corocznych 14 dniowych wczasów rehabilitacyjnych ( dwa razy w roku , wiosna, jesień) nad morzem w Jarosławcu. Posiada szczególny dar przekonywania emerytów i osób związanych ze Stowarzyszeniem , do różnych form czynnego wypoczynku. Zawsze uśmiechnięta, bardzo towarzyska. Dba o ludzi wiekowych i niezwykle zaangażowana w to co robi, a robi to doskonale. Jej pasja, która pochłania ją w całości, jest godna do umieszczenia  jej w Księdze Pozytywnie Zakręconych.

                                                     

tekst:  Zbigniew Kobryń – rzeczn.pras.ZO

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.