|

JUBILEUSZ

Zatrzymać piękno – hasło, które przywiodło do biblioteki Norwida wielbicieli sztuki tkackiej.

W uroczystości otwarcia wystawy jubileuszowej wziął udział  insp. Andrzej Kostka Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze i Jan Papis Prezes Zarządu Okręgowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Wystawa  30-lecia  w Galerii Biblioteki Norwida pokazuje dotychczasowy dorobek artystyczny członkiń Klubu „ANNA”, który świadczy o fachowej wiedzy autorek, umiejętnościach , wrażliwości
i cierpliwości. Niektóre prace są bardzo dobrze wykonane i indywidualne. Na pewno każdy zwiedzający wystawę znajdzie gobelin, który go zachwyci lub sprawi mu radość.

Jubileusz był piękny, świętowali z nami byli nasi przełożeni i współpracownicy, koleżanki z zaprzyjaźnionych pracowni tkackich, nasze rodziny i przyjaciele. Zostałyśmy obdarowane prezentami
i uhonorowane listami gratulacyjnymi, w których doceniono naszą twórczość, piękne wystawy gobelinów i sukcesy na konkursach. Dostałyśmy dużo pięknych kwiatów. Dziękujemy!

Przez 30 lat miałam zaszczyt, satysfakcję, przyjemność i radość  prowadzenia pracowni tkackiej przy instytucji, która ludziom nie kojarzy się ze sztuką. Wszystkim, których spotkałam na swojej drodze przez te lata, którzy wspierali działalność Klubu, którzy darzyli mnie zaufaniem, sympatią, przyjaźnią – najgoręcej dziękuję.

Anna Brożek

Fotografowali nasz wernisaż:

Aneta Michałowska  i Adam Brożek

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.