|

KOMUNIKAT KOŁA NR 1 SEiRP

Zgodnie ze Statutem SEiRP , w dniu 11.02. 2021 r. odbyło się zebranie Zarządu Koła Nr 1 w Zielonej Górze w dwóch grupach po 5 osób w każdej , przestrzegając zasad obostrzeń związanych z korona wirusem.
Pierwszej grupie przewodniczył Prezes Koła Lesław Juszczak , a drugiej Wiceprezes Koła Stanisław Reska.
Na każdym z tych zebrań, które odbyły się w 2-ch terminach o godz.10.oo i 11.oo,  omówiono i przyjęto sprawozdanie z działalności Zarządu za rok 2020 r.
Podsumowano realizacje planu pracy za ubiegły rok oraz przedstawiono sprawozdanie skarbnika z realizacji zadań finansowych. Trzeba obiektywnie stwierdzić, że na  realizację planu pracy w 2020 roku negatywny wpływ miała szalejąca pandemia korona wirusa nie tylko u nas , ale w całym kraju.
W tym samym dniu o godz. 12.oo zebrało się ścisłe grono Prezydium Zarządu Koła Nr 1 , gdzie przyjęto plan pracy na rok 2021 oraz założenia planu finansowego. Dodać należy że uczestnikiem była Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Kazimiera Deiskler, która dokonała kontroli i uwag nie miała.
Należy z zadowoleniem dodać, że jest to pierwsze Koło w naszym Stowarzyszeniu, które wypracowało taką metodę nowatorską, aby pogodzić wymogi Statutu i zarazem przestrzeganie rygorów rządowych związanych z pandemią korona wirusa.

Prezes Koła Nr.1 SEiRP
L. Juszczak

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.