||||

PRZEJŚCIE NA EMERYTURĘ

Z dniem 8 maja 2020 roku z szeregów Policji przeszła na emeryturę dotychczasowa  Komendant Woj. Policji w Gorzowie Wlkp. nadinspektor Helena Michalak. Szlify generalskie otrzymała w 2016 roku. Przez ostatnie dwa  lata kierowała garnizonem Policji województwa lubuskiego, chociaż dla niej to nie nowość, gdyż wcześniej była Z-cą Komendanta Woj. Policji ds. logistyki w Gorzowie Wlkp.

W przeszłości pełniła zaszczytne stanowisko Z-cy Komendanta Głównego Policji w Warszawie. Jest to najwyższa funkcja, jaką pełniła kobieta w polskiej Policji. Na swoim stanowisku w KWP była osobą lubianą przez przełożonych , jak i przez podwładnych. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa.

 Z tej też okazji przedstawiciele  naszego Stowarzyszenia  Emerytów i Rencistów Policyjnych  z Gorzowa i Zielonej Góry  złożyli wizytę u Pani Komendant  wręczając list gratulacyjny  i kosz kwiatów, dziękując  jej  za wspieranie naszego Stowarzyszenia.

Z ramienia  Zarządu  Okręgowego SEiRP  w Zielonej Górze  uczestniczyli w tej wizycie: I Wiceprezes ZO Eugeniusz Czerwiński i Wiceprezes ZO Józef Der, ze względów zdrowotnych nie mógł w tej uroczystości uczestniczyć Prezes ZO w Zielonej Górze Jan Papis. Wizyta u Pani Komendant w Gorzowie Wlkp. przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.

Zbigniew Kobryń – rzeczn. pras. ZO

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.