||

SPOTKANIE Z SENIORAMI

W dniu 17 listopada 2021r.godz.15.00 Pabie „Sagan” odbyła się piękna uroczystość, spotkanie Jubilatów Koła Nr.1 SEiRP w Zielonej Górze. W uroczystości tej uczestniczyła z ramienia Zarządu Okręgowego I Wiceprezes Barbara Krystyna Milej. Spotkanie otworzył i prowadził Prezes Lesław Juszczak, który złożył życzenia i wręczył , okolicznościowe laurki Jubilatom , a zarazem seniorom kończącym 90, 85, 80, 75, 70 i 65 lat.

Osobom tym wręczone zostały okolicznościowe dyplomy , życzenia zdrowia na następne lata oraz wręczono piękne czerwone róże.
Cieszyć się należy , że wszyscy jubilaci byli w dobrych nastrojach i humorach, chociaż było widać co po niektórych, że lata ciężkiej pracy w resorcie zrobiły uszczerbek na zdrowiu.

Wspomnieć należy o dużym zaangażowaniu , włożonym w organizację tego spotkania naszej Wiceprezes Koła Janiny Ewy Kowalaszek , aktywnej jak zawsze , poświęcającej dużo czasu na pracę społeczną…

..Był toast zniesiony szampanem oraz wspólny obiad, zakończony wspomnieniami przy kawie i ciastku . W spotkaniu wzięło udział 21 osób , członków naszego Koła.

Tekst : Zbigniew Kobryń

Zdjęcia: Mariusz Kowalaszek

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.