LUBUSKIE ŚWIĘTO POLICJI 2018r

        Na Lubuskie obchody święta Policji , które odbyły się w Gorzowie Wlkp. dnia 24 lipca 2018 r. udała się również delegacja Zarządu Okręgowego SEiRP z Zielonej Góry w osobach Prezesa Jana Papisa i Wiceprezesa Eugeniusza Czerwińskiego. Uroczystość była podniosła , m.innymi z powodu przybycia do KWP  ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Joachima Brudzińskiego, . Komendanta Głównego Policji, wielu generałów , Wojewody Lubuskiego i innych przedstawicieli instytucji współpracujących z Policją .

                Momentem kulminacyjnym była nominacja na Komendanta Wojewódzkiego Policji Lubuskiej w Gorzowie Wlkp. nadinspektor Helenę Michalak. Aktu nominacji na w/w stanowisko dokonał Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji J. Brudziński. Następnie wyróżniającym się policjantom wręczono awanse i odznaczenia państwowe oraz resortowe.

                Nasza reprezentacja ZO SEiRP wręczyła nowej Pani Komendant kwiaty i list gratulacyjny od wszystkich emerytów i rencistów garnizonu zielonogórskiego życząc dużo sukcesów na niwie zawodowej.

                Uroczystości święta Policji zakończyły się wspólnym obiadem na policyjnej stołówce                                                                                                

Tekst : Zbigniew Kobryń

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.