ZEBRANIE KOŁA SEiRP W KROśNIE ODRZ.

W dniu 30 listopada 2019 r. Zarząd Koła w Krośnie Odrz. zorganizował  zebranie członków Koła w którym uczestniczyli też zaproszeni goście w osobach – Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie Odrz. kom. Tomasza Kaczyńskiego, Wiceprezesa Zarządu Okręgowego Józefa Dera i rzecznika prasowego ZO Zbigniewa Kobryń.

Zebranie otworzył i prowadził Prezes Koła Bogdan Michalak. Punktem kulminacyjnym było uhonorowanie najbardziej aktywnych członków –  odznakami i dyplomami. W imieniu Zarządu Głównego SEiRP aktu dekoracji dokonał Wiceprezes ZO J. Der.

Odznakę „ Za zasługi „ otrzymali: Tomasz Kaczyński, Jerzy Gabryszak i Józef Pieńkowski. Natomiast dyplomami wyróżnieni zostali;  Ryszard Machciński, Andrzej Czyżewicz i Wiesława Siwek.

W  części oficjalnej głos zabrał Wiceprezes J. Der który pogratulował wyróżnionym i wszystkim członkom SEiRP i ich rodzinom złożył serdeczne życzenia świąteczne. W imieniu członków Koła podziękowania za życzenia i wyróżnienia złożył kolega Stanisław Mańkowski. W miłej i koleżeńskiej atmosferze rozpoczęła się dyskusja , gdzie poruszono sprawy socjalne , korzystanie z wycieczek rodzinnych organizowanych przez duże Koła ( 1 i 2 ) działające w Zielonej Górze, krzywdzącej ustawie represyjnej itp. Po dyskusji  zebranie zakończono.

Tekst i zdjęcia: Z. Kobryń

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.