ZEBRANIE KOŁA SEiRP W SZPROTAWIE

W dniu 25 marca 2016 r. o godz.15.oo odbyło się zebranie Koła SEiRP w Szprotawie. W związku z tym, że stan osobowy Koła wzrósł z 16 do 24 osób , Komendant Komisariatu Policji w Szprotawie  użyczył salki konferencyjnej celem przeprowadzenia zebrania przedświątecznego.

Gościem zaproszonym był Komendant Komisariatu Policji insp. Piotr Tomkiewicz. Zebranie otworzył Roman Pakuła witając zaproszonego gościa, oraz członków Koła . Na wstępie zostały przekazane życzenia świąteczne z okazji Wielkiej nocy przekazane z Zarządu Okręgowego SEiRP w Zielonej Górze.

Następnie omówiono proces starzenia się naszych członków Koła, problemy techniczne z powiadamianiem naszych członków o zgonach emerytów policyjnych, zawiadamianiach o zebraniach itp.

Na wniosek Prezesa Koła Józefa Ceremugi, zaktualizowano : adresy, poczty emaliowe, numery telefonów, aby mieć lepszy kontakt między Zarządem Koła a członkami Koła.

Sekretarz Koła R. Pakuła omówił przesłane materiały( wnioski) odszkodowań dla emerytów, przekazane przez Panią Barbarę Milej na zebraniu ZO w Zielonej Górze. Jest to pewne novum związane z przejściem całego Stowarzyszenia z „PZU” do „Warty” . Padł wniosek, aby zaprosić na najbliższe zebranie Panią B. Miej celem dokładnego wyjaśnienia tego problemu.

Koło SEiRP w Szprotawie podjęło uchwałę o przeprowadzeniu spotkania integracyjnego w leśniczówce Pana J. Stachurskiego w Bobrowicach.

Miłym akcentem zebrania był fakt oficjalnego przekazania nowo wyremontowanego pomieszczenia dla Zarządu Koła SEiRP w Szprotawie – za co jesteśmy wdzięczni i bardzo dziękujemy.

 

(Na podstawie relacji Romana Pakuły)

Zbigniew Kobryń – rzeczn. prasowy ZO

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.