ZEBRANIE KOŁA W SULECHOWIE

W dniu 6 kwietnia 2016 r. o godz.17.oo , odbyło się zebranie sprawozdawcze Koła SEiRP w Sulechowie, które otworzył Prezes Koła Adam Cieślak witając dość licznie przybyłych członków. Frekwencja dopisała.

Wśród zaproszonych gości z ramienia Prezydium Zarządu Okręgowego z Zielonej Góry uczestniczyli; członek Prezydium ZO i jednocześnie Prezes Koła Nr 1 – Lesław Juszczak, I Wiceprezes Koła Nr 1 w Zielonej Górze – Janina Kowalaszek oraz  rzecznik prasowy ZO – Zbigniew Kobryń.

Zebranie sprawnie i zgodnie ze statutem SEiRP prowadził Henryk Satko.

Po przegłosowaniu porządku obrad, głos zabrał Prezes Koła A. Cieślak , który złożył obszerne sprawozdanie z działalności Koła za 2015  rok i przedstawił plan pracy na 2016 r. Następnie Bogumiła Seroczyńska – skarbnik Zarządu Koła przedstawiła sprawozdanie finansowe za rok poprzedni i preliminarz na 2016 rok. Po czym głos otrzymał Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Koła – Franciszek Stucki, który pozytywnie ocenił pracę Zarządu Koła, w imieniu Komisji podziękował Zarządowi za ciężką społeczną i niewdzięczną niejednokrotnie pracę na rzecz emerytów i rencistów Koła w Sulechowie, a szczególnie z tego względu, że Zarząd nie posiada swojego lokum, gdzie mógłby wypełniać swoje obowiązki i posiedzenia Zarządu.

W dyskusji udział wzięli: A. Cieślak, L. Juszczak, J. Kowalaszek, H. Miller i F. Stucki. Ważnym i podniosłym aktem zebrania, przyjętym oklaskami było uroczyste wyróżnienie dyplomem uznania – Henryka Satko oraz wręczenie legitymacji członkowskich 2 nowym członkom : Renacie Grzegolec i Ryszardowi Łuczyńskiemu. Wręczenia dyplomu i legitymacji dokonał członek ZO L. Juszczak wraz z Prezesem Koła A. Cieślakiem.

Należy nadmienić że Koło w Sulechowie podczas zebrania podjęło jednomyślnie kilka uchwał : m.in. o zorganizowaniu imprezy integracyjnej członków koła wraz z żonami przy muzyce tanecznej.

Po części oficjalnej Prezes A. Cieślak zaprosił zebranych na uroczysty wspólny obiad.

                                                                  Tekst i zdjęcia: Zbigniew Kobryń

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.