ZEBRANIE SEiRP W SULECHOWIE

W dniu 10 listopada 2018 r., w przeddzień obchodów 100 rocznicy uzyskania niepodległości przez Polskę, Koło Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Sulechowie zorganizowało spotkanie swoich członków Koła , które odbyło się w sympatycznej rodzinnej atmosferze. Zebranie otworzył i prowadził Prezes Koła Adam Cieślak.

W zebraniu uczestniczyło 36 członków Koła oraz  zaproszeni goście z Zarządu Okręgowego SEiRP w osobach Prezesa ZO Jana Papisa i Sekretarza ZO Zbigniewa Kobrynia.

Prezes ZO J. Papis szczegółowo omówił obrady VIII Krajowego Zjazdu Delegatów, które odbyły się w Płońsku w dniach 26 – 27 października br. oraz przekazał ważną informację o zmianie ubezpieczyciela grupowego z „ WARTY” na PZU „Życie”. Szczegółowe informacje o PZU przekaże swym członkom Prezes Koła A. Cieślak w najbliższa środę.

Miłą uroczystością  w trakcie zebrania było wręczenie przez Kol. Bogusię

 Seroczyńską prezentu dla nowo narodzonego synka Kol. Bogdana Piaseckiego – ANTOSIA, najprawdopodobniej w przyszłości też członka naszego Stowarzyszenia.

Zebranie zakończono wspólną uroczystą kolacją i ciastem ze swoich własnych wypieków.

Przy okazji trzeba pochwalić Zarząd Koła za tak dobre zorganizowanie tego zebrania, które było jednocześnie spotkaniem integracyjnym środowiska emeryckiego byłych policjantów.

Tekst i zdjęcia: Z. Kobryń

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.