||

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Kole Nr 1

W dniu 28 maja 2022 r. odbyło się w Klubie akademickim „ U Macieja” zebranie sprawozdawczo-wyborcze SEiRP w Kole Nr1 w Zielonej Górze. Frekwencja wyniosła 52 %. W zebraniu uczestniczyli oprócz członków Koła , zaproszeni goście w osobach : Honorowego Prezesa ZOO Jana Papisa, Prezesa ZOO Eugeniusza Czerwińskiego i I Wiceprezesa Krystyny Barbary Milej. Zebranie otworzył i prowadził Prezes Koła Nr 1 Lesław Juszczak , który oprócz sprawozdania za ubiegłą kadencję , poprowadził wybory nowych władz Koła. Prezydium Zarządu Koła podało się do dymisji. Nie mniej po dyskusji zebrani członkowie Koła złożyli wniosek „ by te same osoby pozostały na następną kadencję 4 – letnią na lata 2022 -2026. W końcu zgoda została wyrażona, ale pod warunkiem zmniejszenia składu Prezydium z 9 na 7 osób.

Obecne Prezydium składa się z następujących osób : Prezes Lesław Juszczak, I Wiceprezes Ewa Janina Kowalaszek, II Wiceprezes Stanisław Reska, Sekretarz Danuta Dudek, oraz członkowie Jerzy Bąchor , Barbara Prorok i Ewa Osip –Skarbnik. Wybrano również Komisję Rewizyjną w osobach : Przew. – Kazimiera Deiksler, członkowie : Wanda Giluk, Weronika Klementowska. Delegatami na Zjazd Okręgowy zostali : L. Juszczak, E.J. Kowalaszek, St. Reska i J. Bąchor. Zatwierdzone zostały wszystkie uchwały i Zarząd Koła się ukonstytuował. Na zakończenie odbyła się dyskusja w której głos zabierali członkowie tut. Koła oraz m. innymi zaproszeni goście.

Zebranie zakończono uroczystym wspólnym obiadem, kawą , herbatą i ciastem. Nowo wybranym władzom Koła składamy gratulacje i życzymy owocnej pracy w nadchodzącej kadencji

Tekst ; L. Juszczak

Zdjęcia : E.J.Kowalaszek

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.