Stowarzyszenie emerytów i rencistów policyjnych w Zielonej Górze

Aktualności

PO ZDROWIE NAD MORZE

W dniach 21-31 marzec 2026 r. , 50 -cio osobowa grupa członków SEiRP z Koła Nr 1 w Zielonej Górze uczestniczyła w 10 dniowym turnusie rehabilitacyjnym w Hotelu „ Koral” w Kołobrzegu. Oprócz zabiegów , korzystano ze spacerów po plaży,

czytaj więcej »
Aktualności Koła nr. 1

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE W KOLE nr 1 w ZIELONEJ GÓRZE

W dniu 14.03.br w Hotelu „AMADEUS” odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła Nr 1 na którym podsumowano działalność Zarządu i wybrano nowe (stare) władze Koła. Z ramienia Zarządu Oddziału Okręgowego uczestniczyła v-ce Prezes Krystyna Barbara Milej. Jedyna zmiana w składzie Zarządu,po

czytaj więcej »
Aktualności Koła nr. 1

CZAS WYBORÓW w SEiRP 2026

Warszawa, dnia 22 stycznia 2026 roku Decyzja Nr 2/IX/ZG/2026 Prezydium Zarządu Głównego SEiRP z dnia 22 stycznia 2026 rokuw sprawie rozpoczęcia kampanii wyborczej do wszystkich Władz Stowarzyszenia§1Zasady wyboru Władz Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych określaStatut SEiRP w§ 14 ust. 7,

czytaj więcej »
Aktualności

ZAPRASZAMY NA MAZURY

UWAGA: dwa miejsca wolne ELITE TOUR TYPE*** UWAGA: JEDEN Z NAJLEPSZYCH PROGRAMÓW TURYSTYCZNO – POZNAWCZYCH W POLSCE !!! COGNITIVE VALUES – WARTOŚCI POZNAWCZE ****ODKRYWAMY POLSKIE PERŁY OD NOWA CUDA POLSKI NAJPIĘKNIEJSZA TRASA W TYM REGIONIE POLSKI !!! REWELACYJNY PROGRAM !!!

czytaj więcej »
Aktualności

1,5% NA RZECZ SEiRP

Przeznacz 1,5% podatku za rok 2025 na rzecz SEiRP Uwaga, już od 1 stycznia 2026 roku można dokonywać 1,5% odpisu od należnego podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych poprzez złożenie w formularzu PIT-37 lub PIT-OP za 2025 r.

czytaj więcej »
Aktualności

SPOTKANIE Z JUBILATAMI

W dniu 14 listopada br. Zarząd Koła Nr 1 SEiRP w Zielonej Górze zorganizował uroczyste spotkanie z jubilatami obchodzącymi okrągłe rocznice urodzin ; 60,65,70,75,80 i więcej. Najstarszym jubilatem był 95 letni członek Koła nr 1 Edmund Serkowski. Z ramienia Zarządu

czytaj więcej »
Aktualności

KURTUAZYJNA WIZYTA u b. KOMENDANTA

W dniu 10 listopada br. , w przeddzień Święta Niepodległości Polski i 35 rocznicy powstania SEiRP, członkowie Zarządu Oddziału Okręgowego SEiRP w Zielonej Górze w osobach ; v-ce Prezes Barbary Krystyny Milej, członka Zarządu Józefa Dera i Ryszarda Mileja ,

czytaj więcej »
Aktualności

WYCIECZKA KOŁA NR 1

Wycieczka Koła nr 1 SEiRP w Zielonej Górze W dniu 18 października 2025r, została zorganizowana przez Wiceprezes Koła SEiRP kol. Kowalaszek Janeczkę, jednodniowa wycieczka pod hasłem „Zwiedzamy okolice Zielonej Góry” . 40 osobowa grupa seniorów – członków Koła Nr 1

czytaj więcej »
Aktualności Koła nr. 1

KOMENDANT KMP u EMERYTÓW

Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze mł. insp. Tomasz Szuda wziął udział w obchodach 35-lecia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Zielonej Górze. Wśród uczestników byli emerytowani komendanci miejscy, a także zaproszeni goście, sympatycy, przyjaciele i oczywiście członkowie stowarzyszenia. Komendant

czytaj więcej »
Aktualności Koła nr. 1

OBCHODY 35-lecie SEiRP w ZIELONEJ GÓRZE

i tak to się zaczęło”… Święto 35 rocznicy SEiRP obchodzono dnia 14 października 2025 r, uroczyście w gościnnym Hotelu ‘AMADEUS” przy udziale Prezesów Kół terenowych ,Zarządu Okręgowego i zaproszonych gości w osobach: Wiceprezesa ZG z Warszawy Jerzego Skryckiego,. gen. policji

czytaj więcej »