Stowarzyszenie emerytów i rencistów policyjnych w Zielonej Górze

Aktualności

PODZIEKOWANIA

Dziękujemy z całego serca!Dzięki Waszej hojności i wielkim sercom, aż 30 dzieci z Ukrainy mogło spędzić niezapomniane wakacje w Polsce, pełne radości, bezpieczeństwa i dziecięcego śmiechu. Przez dwa tygodnie miały szansę choć na chwilę zapomnieć o trudach codzienności, cieszyć się

czytaj więcej »
SEIRP
Aktualności koła w terenie

SPOTKANIE INTEGRACYJNE W LUBSKU

W sobotnie popołudnie, przy sprzyjającej pogodzie i w doskonałych nastrojach, odbyło się spotkanie integracyjne emerytów policyjnych z okazji Święta Policji, zorganizowane przez Koło w Lubsku pod kierownictwem Zbigniewa Krakowiaka.W wydarzeniu wzięło udział około 20 osób wraz z zaproszonymi gośćmi :

czytaj więcej »
SEIRP
Aktualności Koła nr. 1

ŚWIĘTO POLICJI W KMP ZIELONA GÓRA

Święto Policji to czas podziękowania wszystkim Policjantkom oraz Policjantom za ich ciężką i odpowiedzialną służbę, za narażanie własnego życia czy zdrowia dla ochrony życia i zdrowia innych, a także podziękowania pracownikom cywilnym za ich trud i wkład, który nierozerwalnie wiąże

czytaj więcej »
Aktualności koła w terenie

SPOTKANIE Z KOMENDANTEM GŁÓWNYM POLICJI

Spotkanie członków Prezydium Zarządu Głównego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych z nadinsp. Markiem Boroniem – Komendantem Głównym Policji W dniu 7 maja 2025 roku w Komendzie Głównej Policji odbyło się spotkanie członków Prezydium Zarządu Głównego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych z

czytaj więcej »
Aktualności Koła nr. 1

100 LAT KOBIET W POLICJI

Rok 2025 jest szczególny – to rok w którym obchodzimy 100-lecie kobiet w Polskiej Policji. Pierwsze kobiety zostały przyjęte w szeregi Policji Państwowej w 1925 roku. Historia Kobiet w Polskiej Policji sięga 26 lutego 1925 roku, kiedy to pod wpływem

czytaj więcej »
SEIRP
Aktualności

POSIEDZENIE PREZYDIUM ZG SEiRP

20 marca 2025 roku w Warszawie odbyło się posiedzenie Prezydium ZG SEiRP.W posiedzeniu wzięli udział wszyscy członkowie Prezydium ZG SEiRP.Na początku spotkania członkowie Prezydium zapoznali się z 9 nadesłanymi do ZarząduGłównego wnioskami o pomoc finansową ze środków OPP. Wszystkie wnioski,

czytaj więcej »
SEIRP
Aktualności

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA NR 1

W dniu 29.03.2025 r. w hotelu „Amadeus” odbyło się zebranie sprawozdawcze za rok poprzedni. Zebranie prowadził Prezes Koła Lesław Juszczak , który powitał zebranych członków Koła i zaproszonych gości w osobie z ramienia Zarządu Okręgowego SEiRP Wiceprezes Barbarę Milej .

czytaj więcej »
Aktualności

ZMARŁ JAN OLESIK

Z wielkim żalem i w smutku informujemy, że w 11.03.2025r w wieku 90 lat odszedł od nas kolega i przyjaciel. Długoletni Naczelnik Wydziału Paszportów przy Komendzie Wojewódzkiej w Zielonej Górze. ppłk dr JAN OLESIK Pogrzeb odbędzie się 18 marca (wtorek)

czytaj więcej »
Aktualności Koła nr. 1

WAŻNE

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandry Karnickiej prowadzi sprawy dotyczące waloryzacji kwoty bazowej uposażeń żołnierzy i funkcjonariuszy w 2023r zamrożonej wobec osób odchodzących na zaopatrzenie emerytalne w okresie do końca lutego 2023r.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu: 502 602 425

czytaj więcej »
Aktualności Koła nr. 1

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE

W dniu 30 stycznia 2025 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze Zarządu Oddziału Okręgowego SEiRP w Zielonej Górze. Miejscem spotkania był Hotel i restauracja „ Amadeus”. W zebraniu uczestniczyli wszystkie Zarządy Kół terenowych , oprócz Szprotawy. Zebranie prowadziła V-ceprezes Barbara Milej.

czytaj więcej »