
ZEBRANIE WYBORCZE W KOLE nr 2 SEiRP w Zielonej Górze
W dniu 15 maja 2026 r. odbyło się w drugim terminie (ze względu na brak kworom) zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła Nr 2 w Zielonej Górze . Zebranie otworzył i powitał zebranych Prezes Koła Dariusz Duszowicz. Zebranie prowadził profesjonalnie i sprawnie Maciej



