ZEBRANIE WYBORCZE W KOLE nr 2 SEiRP w Zielonej Górze
W dniu 15 maja 2026 r. odbyło się w drugim terminie (ze względu na brak kworom) zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła Nr 2 w Zielonej Górze .


Zebranie otworzył i powitał zebranych Prezes Koła Dariusz Duszowicz. Zebranie prowadził profesjonalnie i sprawnie Maciej Sałek.Podczas zebrania podsumowano działalność Zarządu Koła Nr 2 , za lata 2022 do 2026 r.Na wstępie wyborów z kandydowania do Zarządu, zrezygnował dotychczasowy Prezes Koła Dariusz Duszowicz.Wybrano zatem nowe władze Koła i tak Zarząd powiększono do 9 osób, a w skład Zarządu weszły następujące osoby:Sałek Maciej –Prezes, Szykowna Bożena –Wiceprezes, Gom Wiesław –Wiceprezes, Graczyk Anna – skarbnik oraz Brzyska Ewa, Sosnowski Robert, Tchorowski Jarosław, Trawińska Krystyna i Giszter Henryk. Natomiast do Komisji Rewizyjnej weszły ; Stańczyk Danuta – Przewodnicząca, Feliga Bogumiła i Błaszczyk Janina.Wybrano też 10 delegatów na Zjazd Okręgowy SEiRP w Zielonej Górze. Zebranie zakończono wspólną kolacją okolicznościową w miłej i sympatycznej atmosferze oraz wspomnieniami ze wspólnej służby w organach ścigania.
