ZEBRANIE WYBORCZE W NOWEJ SOLI
W dniu 23.04.2026 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła SEiRP w Nowej Soli w drugim terminie ,ze względu na brak kworum. Zebranie otworzył i powitał Prezes Koła Zenon Siebert. Tematami zebrania były : przedstawienie sprawozdań z działalności Koła w latach 2022-2026, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej, dyskusja i bezpośrednie wybory nowych władz Koła oraz powołanie Komisji mandatowej, Uchwał i wniosków i Skrutacyjnej. Podjęto Uchwałę o poszerzeniu Zarządu Koła z 5 na 7 osób.
W skład nowego Zarządu weszli: Zenon Siebert, Maria Stachowiak, Krystyna Kujawska, Sławomir Tomal, Jarosław Kręc, Tomasz Kumor i Waldemar Bednarek.
Natomiast do Komisji Rewizyjnej ; Robert Litoborski, Krzysztof Bortnowski i Andrzej Ratajczak.
Wybory odbywały się przez aklamację. Wybrani do Zarządu członkowie rozdzielą swe funkcje na pierwszym wspólnym posiedzeniu.
Wybrani zostali również Delegaci na Zjazd Okręgowy SEiRP w Zielonej Górze Kol. Zenon Seibert i Sławomir Tomal.

Ustalono również terminy posiedzeń i kontaktów z członkami co II wtorek , każdego tygodnia w biurze Koła SEiRP na terenie KPP w Nowej Soli.
