|

XXI ZLOT SŁUŻBY KRYMINALNEJ

 XXI Zlot służby kryminalnej woj. lubuskiego przeszedł do historii, a odbył się w dniach 15 – 16 czerwca 2018 r. w pięknym zameczku w Łagowie.

       Swoją obecnością zaszczycili: były Komendant Główny Policji gen. w st.spocz. Marek Działoszyński, Prezes Zarządu Okręgowego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Zielonej Górze Jan Papis oraz wielu emerytów i rencistów pracujących przez wiele lat w pionie kryminalnym na terenie woj. lubuskiego.

      W zlocie integracyjnym udział wzięło 62 osoby.

      Głównym organizatorem imprezy był prężnie działający w środowisku emeryckim – I Vice Prezes ZO w Zielonej Górze – Eugeniusz Czerwiński.

Zlot kryminalnych jest spotkaniem, służącym do wymiany doświadczeń międzypokoleniowych, a zarazem jest przednią zabawą. Miłym elementem było wręczenie każdemu uczestnikowi broszury pt. „ XXI ZLOT INTEGRACYJNY” opracowanej przez kolegów emerytów Henryka Gromka i gł. Organizatora E. Czerwińskiego, oraz wspólnego zdjęcia uczestników Zlotu.

      Wspólne rozmowy, wspomnienia i śpiewy biesiadne ( przy akompaniamencie gitary kol. E. Czerwińskiego) i muzyki mechanicznej trwały do późnych godzin nocnych.

Nie zapomniano również o tych, którzy odeszli z naszych szeregów na wieczną wartę.

 Wszyscy rozjeżdżali się zadowoleni i z hasłem „było fajnie, do zobaczenia za rok na  XXII Zlocie Kryminalnych” ( termin i miejsce do ustalenia).

Istotą rzeczy jest powiedzenie  –  „OBY NAM SIĘ CHCIAŁO CHCIEĆ”

 

Tekst: (na podstawie relacji) Zbigniew Kobryń

Zdjęcia: J. Der, E. Czerwiński,

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.